Konak Pudralama

Konak Pudralama

Güzellik ve görünüm kadınlar için çok önemli bir durumdur. Tarzlarınız ne kadar farklı olursa olsun her kadının amacı ve isteği hem çekici hem de güzel görünmektir.
Son zamanlarda trend olan doğal olana dönme akımı tüm kadınlar tarafından hem makyaj hem de kalıcı makyaj uygulamalarında da kendini göstermektedir. Son zamanlarda moda haline gelen kaşta pudralama tekniği oldukça doğal bir kaş yapısına sahip olmanızı sağlar. Bu yöntem ile kaşlarınızın ifadenizi belirlediği gerçeğinden yola çıkarak yüzünüze en etkili ifadeyi kılmak adına işlem yapılır. Güzellik uzmanlarımız kaşlarınıza en etkili görünümü vermek adına Konak pudralama tekniğinde uygun yapı seçiminde size destek olurlar.

Cildinizin en ince tabakasına kadar inilerek pudralama tekniğinde sık iğne atışları yapılır. Böylece mikro pigmentler derinizin hemen üstündeki tabakaya işlenir. Bu sayede gölgelendirme tekniği adı verilen Konak pudralama işlemi bu şekilde yapılır. Bu işlem boyunca yapılacak hamleler oldukça belirgin ve keskin bir yapıya sahiptir. Karşıdaki kişi kaşlarınızın doğal ve oldukça bakımlı olduğunu ilk gördüğü anda hissedecektir. Bu teknik daha çok kaşlarındaki boşlukları sürekli olarak doldurmak zorunda kalan kişilerin ihtiyacı olmaktadır. Bununla birlikte doğal bir kaş görünümü elde etmek isteyen kadınlar da merkezimizde uygulanan bu yeni trend tekniğe başvurabilirler. Kaş kılları zayıf ve seyrek olan kişilerde uzun süreli bir kullanım ve etkili bir kaş yapısı elde edilmesini sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın