Tırnak Dünyası

Tırnak dünyası; bünyesinde kişisel bakımı da içeren tırnak ve kirpik yoğunluğu daha fazla olan işletmemizde 5 yıldan fazla edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeleri sizinle ilk şubemizde paylaşmaya başlamış bulunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilme amacıyla İzmir’de farklı bölgelerde şubelerimizi açmayı hedefliyoruz.

Sizlerde hayatınıza küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak için bizi tercih edin.

Kadınlar için en önemli detaylardan biri de özellikle güzellik işlemlerinde profesyonel destek almaktır. Ancak bu işlem için kalifiye eleman sıkıntısı  son yıllarda son derece artmıştır. Bu yüzden de kişisel bakımlarınızı yaptıracağınız tam teşekküllü bir güzellik merkezi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumunda farklında olan firmamız İzmir tırnak dünyası adı altında sizlere birçok kişisel bakım hizmetleri konusunda destek olmaktadır. Bu alanda görev yapan güzellik uzmanlarımız birçok eğitime katılmış tecrübeli personellerdir. Bu alanda yetkin olmalarını sağlayacak ve dünyadaki yaklaşımların verildiği birçok konferansa  katılarak sizler için sürekli kendilerini geliştirmektedirler. En büyük misyonlarımızdan biri personellerimizi sürekli olarak eğitmek ve çağın tüm şartlarını ve trend uygulamalarını İzmir’de en kaliteli şekilde hayata geçirmektir.

Kişisel bakım işlemlerinde her ne kadar tecrübe önemli olsa da çağdaş yaklaşımları bilmek ve hakim olmak da son derece önemlidir. İzmir tırnak, kaş ve kirpik gibi birçok alanda dünyanın en seçkin yöntemlerini çok iyi bilen ve bu konudaki hizmet içi eğitimlere birçok yerde katılan personellerimiz Avrupa standartlarında bir yetkinliğe sahiptir. Bu durumu hayat felsefesi haline getirerek sizlere kalıcı kaş ve kirpik uygulamaları ile birlikte günlük hayatınızın her anında bakımlı ve çekici olma şansı tanıyoruz. Tek yapmanız gereken sizin için sağladıklarımızı görmek adına bizden bir randevu almak ve personelimizin çalışma tekniklerini yakından görmek için güzellik merkezimize uğramaktır.

Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi arayın...